رفتن به محتوای اصلی

نحوه ارسال کالا و هزینه ارسال چگونه است؟

نحوه ارسال برای شهر تهران
ارسال از طریق پیک موتوری

ارسال رایگان برای سفارش های بیش از دویست هزارتومان تا درب منزل ، کارگاه و شرکت می باشد.

برای شهر تهران بهترین گزینه انتخاب پیک موتوری می باشد. هزینه ارسال با پیک با توجه به مناطق مختلف شهر تهران مختلف است. استفاده از این گزینه برای سفارش‌های کم حجم که برای هر حالت حداقل مبلغ ممکن از خریدار دریافت می شود و مابقی مبلغ توسط فروشگاه بدباگ به پیک موتوری پرداخت می شود. زمان ارسال کالا برای تهران در صورتی که سفارش تا قبل از ساعت ۱۳ ثبت گردد، همان روز و از ساعت ۱۵ الی ۲۰ می باشد و در صورت ثبت سفارش بعد از ساعت ۱۳ ارسال سفارش در روز بعد انجام می گردد سفارش هایی که دارای حجم و تعداد زیاد می باشد توسط وانت بار و آژانس به صورت رایگان ارسال می‌شود.

هزینه‌ی ارسال کالا برای کسانی که سفارش‌های آنها کمتر از دویست هزارتومان است و سفارش خود را از طریق پرداخت آنلاین انجام دهند به صورت نیم بها از ۴۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ هزارتومان متناسب با مسافت محاسبه شده و در غیر این صورت هزینه به صورت کامل دریافت می‌شود. لازم به ذکر است برای کسانی که سفارش‌ آنها بیش از ۲۰۰ هزارتومان می‌باشد برای تسریع کار سفارش‌های خود را در صورت امکان به صورت آنلاین پرداخت نمایند. اولویت ارسال سفارش‌ها برای کسانی ‌می‌باشد که سفارش خود را ثبت نهایی کرده باشند.

فروشگاه بدباگ جهت رفاه مشتریان خود قبل از ارسال کالا هماهنگی لازم را با خریدار از طریق تماس تلفنی انجام می‌دهد.

 

نحوه ارسال برای شهرهای خارج از شهر تهران و شهرستان
نحوه ارسال از طریق باربری

ارسال رایگان برای سفارش های بیش از دویست هزارتومان تا باربری شهر مقصد می باشد.

باربری یکی از کهن شرکت های حمل و نقل می‌باشد که بسیار مناسب حمل و نقل لوازم و ابزارهای سنگین یا بزرگ مانند فارسی‌بر ،‌ پروفیل‌بر ،‌اره میزی ، بتن‌کن و چکش تخریب ، موتوربرق ، گندگی ، دریل ستونی ، کارواش ، جاروبرقی صنعتی و سایر بسته بندی‌های حجیم است. هزینه‌ی کالاهایی که مبالغ آنها دویست هزار تومان کمتر باشد به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل) دریافت خواهد شد. روش ارسال از طریق باربری تنها ویژه سفارش‌هایی است که شهر مقصد دارای شرکت باربری باشد و در غیر این صورت بسته مورد نظر به نزدیک ترین شهر به شهر مقصد که دارای باربری باشد ارسال می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


بازگشت به بالا