شماره تلگرام ما : ۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶
 ۰۹۱۴۵۵۶۲۰۲۰ , ۰۴۴۳۲۲۵۱۸۱۷

بدباگ دات آی آر تنها وبسایت تخصصی در زمینه فروش قوی ترین و استانداردترین سموم کشنده ساس و تخم ساس در سطح کشور می باشد که از سال ۱۳۸۵ به مدیریت آقای جعفری و پس از طی چندین مرحله تحقیقات و برنامه ریزی دقیق توسط کارشناسان و مشاورین مجرب، این مجموعه راه اندازی و بصورت حرفه ای شروع به فعالیت و ارائه خدمات در زمینه مبارزه با این آفات نموده است.

تمامی محصولات ساس کش ارائه شده توسط بدباگ دات آی آر مطابق با استانداردهای جهانی (بی ضرر برای محیط زیست، سایر حیوانات و … ) بوده و در بسته بندی مطمئن و استاندارد در اسرع زمان به سراسر کشور ارسال می گردند.

قویترین سم کشنده ساس و تخم ساس

      قویترین سم کشنده ساس و تخم ساس

 

تمامی سموم ساس کش موجود در این سایت از بهترین و معتبرترین برندهای خارجی وارداتی بوده و متضمن ریشه کن سازی حتمی و بسیار سریع ساس ها و تخم ساس می باشند به نحوی که تک تک این محصولات قبل از ارائه در سایت و عرضه به مشتریان از لحاظ میزان اثرگذاری، قدرت و سرعت عملکرد، کیفیت محصول و … توسط کارشناسان مجرب ما آزمایش گردیده و در صورت تأیید در معرض فروش قرار می گیرند.

خبر خوب اینکه خریداران عمده سموم ساس کش از سایت بدباگ دات آی آر از شرایط و تخفیف های ویژه ای در ارتباط با هزینه پرداختی و نیز هزینه ارسال بهره مند خواهند گردید.

مشاورین مجرب و متخصص ما بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات مخاطبین گرامی خواهند بود.

بدباگ دات آی آر فروشگاه پیشتاز عرضه کننده بهترین سموم خارجی ضد ساس و در عین حال کامل ترین سایت اختصاصی برای این آفات می باشد به نحوی که جزئی ترین اطلاعات درباره ساس ها و نحوه نابودسازی آنان را به زبان ساده در اختیار هموطنان و علاقمندان قرار می دهد.

کیفیت محصولات و مشتریان دائمی مجموعه بدباگ دات آی آر ضامن اعتبار چندین ساله ما است.