خرید سم ساس بدباگ اوت ۱۶ اونس

این محصول یک  سم ساس کش فوق العاده قوی و مؤثر دارای فرمولاسیون طبیعی و غیرسمی برای انسان است که بصورت اسپری اعمال می گردد.

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

بدباگ اوت ۱۶ اونس مؤثرترین و قوی ترین ساس کش طبیعی است.

روزنامه ی “حشره شناسی اقتصادی” در ایالات متحده نتایج مطالعات دانشگاهی را منتشر نمود.
این مطالعات تأیید می کرد که بدباگ اوت ۱۶ اونس، تنها ساس کش طبیعی است که ۱۰۰% حشرات ساس تخت خوابی را نابود می سازد. بدباگ اوت ۱۶ اونس همچنین توسط حشره شناسان پژوهشی در آمریکا بطور عملی تست گردیده و اثر آن در ریشه کن سازی تهاجم جمعیت های بالای ساس‎ها در مجتمع‎ های مسکونی و مکان های دیگر تأیید و نیز برای استعمال در محیط های حساس توصیه شده است.

بدباگ اوت ۱۶ اونس نابودکننده ساس ها در تمام مراحل سیکل حیاتی آنها است.
این سم ریشه کن ساز مقاوم ترین ساس ها، به نحوی که ساس های بالغ و نوزادان آنان را از طریق تماس مستقیم با بازدهی ۱۰۰% از بین برده و ساس هایی را که به سموم ساس کش متداول مقاوم هستند را نیز با سرعت بالایی نابود می سازد، بدباگ اوت ۱۶ اونس دارای بالاترین عملکرد و اثرگذاری در از بین بردن تخم‎های ساس و لذا پیشگیری از تولید مثل مجدد، ادامه ی سیکل حیاتی و تهاجم مجدد ساس ها می باشد.

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

بدباگ اوت، سمی قوی با قابلیت نفوذ به تمام درز و شکاف ها

بدباگ اوت ۱۶ اونس دارای قابلیت نفوذ و جذب در ریزترین و عمیق ترین شکاف ها و منافذ محل لانه گذاری و زیست ساس ها بوده و به همین دلیل مشکل تهاجم ساس ها را بصورت اساسی و پایه ای حل می کند. از آنجا که ساس ها حشرات شب کار و بسیار زیرکی بوده و اغلب در طول روشنایی روز عادت به ماندن در لانه هایشان داشته و لذا دستیابی به آنان بطور مستقیم بسیار مشکل می باشد، استفاده از سموم ساس کش با قابلیت نفوذ در اعماق شکاف ها، منافذ و درزهای رختخواب ها و مانند آن گزینه ای بسیار ضروری در دفع این آفات می باشد.

فرمولاسیون تخصصی بدباگ اوت ۱۶ اونس به نحوی طراحی شده که ساس ها قادر به چشیدن، بوییدن، حس کردن و لذا فرار از آن نمی باشند و به همین دلیل بدون آنکه فرصتی برای فرار از محل داشته باشند به سرعت از پای در می آیند، نتایج مطالعات دانشگاهی در ایالات متحده آمریکا نشان داد که بدباگ اوت ۱۶ اونس به دلیل اثر ماندگار و طولانی مدت خود، می تواند به مدت طولانی محیط مورد نظر را در مقابل ساس ها و تخم های آنان محافظت نماید به نحوی که حتی پس از خشک شدن نیز اثرات آن تا ۶ ماه همچنان فعال باقی خواهد ماند و این بدین معنی است که هر شب نیازمند تکرار پروسه سمپاشی نخواهید بود.

سم ساس بدباگ اوت ۱۶ اونس غیر سمی، ایمن و دوستدار محیط زیست می باشد.

سم ساس بدباگ اوت ۱۶ اونس توسط سازمان کشاورزی ایالات متحده بعنوان یک حشره کش بی خطر برای محیط زیست، بدون ایجاد حساسیت پوستی، ایمن برای کودکان و حیوانات خانگی و قابل استفاده مستقیم بر روی تشک، خوشخواب، فرش و قالیچه و انواع کفپوش می باشد.

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

سم ساس کش بدباگ اوت بی بو، بدون رنگ و دارای ترکیب آماده می باشد، لذا کاربرد آن بسیار سریع و آسان است.

سم ساس قابلیت استفاده در  بسیاری از مکان ها را دارد. از قبیل:

  • منازل
  • مجتمع های مسکونی و غیرمسکونی
  • خانه های سالمندان
  • مهدکودک ها
  • محیط های صنعتی
  • بیمارستان ها
  • زندان ها
  • انواع انبارها
  • هر محل دیگری که ساس ها امکان تولید مثل و فعالیت دارند.
سفارش سم از طریق: