شماره تلگرام ما : ۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶
 ۰۹۱۴۵۵۶۲۰۲۰ , ۰۴۴۳۲۲۵۱۸۱۷

” مطالعه برچسب روی یک محصول آفت کش، قبل از هر بار استفاده از آن بسیار مهم است. با مطالعه دقیق توضیحات درج شده بر روی سم ساس کش نیز قادر خواهید بود تمامی اطلاعات مرتبط با این سم، شامل دستور استفاده، نکات ایمنی و … را کسب نمایید. “

از مسائل ایمنی که بایستی به هنگام استفاده از سموم ساس کش بدانید و به کار گیرید این است که برچسب راهنمای محصول را به دقت مطالعه و اکیداً دنبال کنید.

 

همیشه راهنمای استفاده از سموم را مطالعه کنید

مواردی که در برچسب یا همان توضیحات روی محصول قید گردیده است عبارتند از:

۱. اینکه آیا سم ضد آفت مزبور جهت استفاده بر روی ساس ها تأیید گردیده است یا خیر. در صورتی که این سم آفت کش برای آفت ساس تأیید نشده باشد، از آن برای از بین بردن ساس استفاده ننمایید.

۲. نحوه سمپاشی محصول ساس کش و اینکه چند وقت یکبار سمپاشی شود.

نکته: در صورتی که یک سم آفت کش برای استفاده در محیط های خارجی طراحی و تولید گردیده است، هرگز در محیط های داخلی از آن استفاده ننمایید. این کار بسیار خطرناک بوده و مشکل ساس را حل نخواهد نمود.

۳. محل اعمال سم ساس کش. به عنوان مثال آیا سم مزبور قابل استفاده در ترک ها و شکاف ها، بر روی تشک، خوشخواب و …  می باشد یا نه؟

۴. چگونه خود را از قرار گرفتن بیش از حد در معرض سم محافظت نمایید. به عنوان مثال آیا باید پس از سمپاشی، منطقه را برای مدت زمان معینی ترک نموده یا به هنگام اعمال سم آفت کش از دستکش، ماسک و … استفاده کنید یا نه؟

۵. هر نوع نکته مهم و یا خطر محتمل دیگر.

 

اطلاعات درج شده بر روی قوطی های سموم را مطالعه کنید

<< باید برچسب روی سم آفت کش را برای اطمینان از نوع سم و آگاهی از نحوه استفاده از آن مطالعه نمود >>

هشدار! حتی در صورتی که قبلاً از محصول آفت کش مورد نظر استفاده نموده اید، در هر بار استفاده مجدد، برچسب محصول را مطالعه نمایید تا مبادا نکته یا اقدام حفاظتی و ایمنی را از قلم بیندازید.

مطالعه برچسب محصول همچنین در کسب بهترین نتیجه از سم آفت کش نیز موثر واقع خواهد گردید.

سم بدباگ اوت ۱۶ اونس نیز به صورت اسپری مورد استفاده قرار می گیرد و با وجود غیر سمی بودن برای انسان، بهتر است نکات ایمنی ذکر شده بر روی قوطی سم را رعایت کنید.

 

نظر خود را بنویسید

  1. بهروزی

    تشکر می کنم از این که سم را ارسال کردید. همانطوری که توضیح دادید از سم استفاده کردم و مشکل رفع شد. چطور باقی مانده سم را نگهداری کنم که فاسد نشود؟

معرفی ساس
حشره ساس را بیشتر بشناسید

حشره ساس چیست؟ ساس ها در سراسر جهان پراکنده شده اند. آنان در نواحی گرمسیری و معتدل یافت می شوند. این حشرات معمولاً در طول شب، وعده غذای خود یعنی خون را از طریق گاز گرفتن بدن میزبان دریافت می کنند اما در صورت گرسنگی شدید، در طول روز نیز در اتاق های تاریک به […]

ریشه کن کردن ساس در مرغداری
ریشه کن کردن ساس در مرغداری

مرغداری یکی از مهمترین و حساس ترین بخش ها در برابر تهاجم ساس ها است. وجود تعداد زیاد طیور در مرغداری ها از موارد ایجاد استرس است که اگر  آلودگی به ساس ها نیز در این بخش اتفاق بیفتد موجب…

ساس ها چه مدت بدون خون زنده می مانند
ساس چه مدت بدون خون زنده می ماند؟

ساس ها آفاتی هستند که از خون انسان ها و حیوانات تغذیه می کنند. متاسفانه، عدم دسترسی ساس ها به خون، باعث مرگ سریع آن ها نمی شود؛ بلکه در این حالت به خواب زمستانی می روند و تا ۱۸ ماه می توانند بدون…

همه چیز در مورد بوی ساس ها
همه چیز در مورد بوی ساس ها

بوی بد ساس ها ممکن است ناشی از فرومون های دفاعی آن ها باشد، یا این که از اجساد و بقایای در حال فساد آن ها متساعد شود؛ اما در هر صورت گام اصلی برای از بین بردن این بو…